- Mgr. Ján HolubRiaditeľriaditel@spojenaskola.sk
- Mgr. Iveta ŠebováŠtatutárna zástupkyňa riaditeľazastupca@spojenaskola.sk
- Ing. Mária AngelovičováZástupkyňa riaditeľa pre odborné predmety maria.angelovicova@spojenaskola.sk
- Ing. Ladislav Mišík, PhD.Zástupca riaditeľa pre praktické vyučovanieladislav.misik@spojenaskola.sk
- Ing. Mário Lacko, Ing. Paed. IGIPHlavný majster odbornej výchovymario.lacko@spojenaskola.sk
- Ján BakaľarMajster odbornej výchovyjan.bakalar@spojenaskola.sk
- Ing. Ivan BaranUčiteľ
Triedny učiteľ: II.Bzástupca v triede: III.C
ivan.baran@spojenaskola.sk
- Ing. Ján ČelovskýMajster odbornej výchovyjan.celovsky@spojenaskola.sk
- Ing. Jozef ČernickýMajster odbornej výchovyjozef.cernicky@spojenaskola.sk
- Mgr. Ing. Michal DobránskyUčiteľ
Triedny učiteľ: II.Czástupca v triede: I.B
michal.dobransky@spojenaskola.sk
- Mgr. Marek FerencMajster odbornej výchovymarek.ferenc@spojenaskola.sk
- Ing. Ivan GeciUčiteľ
Triedny učiteľ: I.Fzástupca v triede: II.E
ivan.geci@spojenaskola.sk
- Bc. Samuel GrešMajster odbornej výchovysamuel.gres@spojenaskola.sk
- Mgr. Pavol HorskýMajster odbornej výchovypavol.horsky@spojenaskola.sk
- Róbert HusovskýMajster odbornej výchovyrobert.husovsky@spojenaskola.sk
- Ing. Stanislav HviščUčiteľ
Triedny učiteľ: I.Estanislav.hvisc@spojenaskola.sk
- Mgr. Milota KallováUčiteľka zástupca v triede: I.C
milota.kallova@spojenaskola.sk
- PaedDr. Katarína KaminskáPedagogická asistentkakatarina.kaminska@spojenaskola.sk
- Ing. Miroslav Káňa, PhD.Učiteľ
Triedny učiteľ: I.Czástupca v triede: I.E
miroslav.kana@spojenaskola.sk
- Ing. Ľubomír Karaffa, PhD.Majster odbornej výchovylubomir.karaffa@spojenaskola.sk
- Mgr. Ľubomíra KmecováUčiteľka lubomira.kmecova@spojenaskola.sk
- Bc. Jaroslav KnapMajster odbornej výchovyjaroslav.knap@spojenaskola.sk
- Bc. František KohániMajster odbornej výchovyfrantisek.kohani@spojenaskola.sk
- Ing. Monika KubicováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.Azástupca v triede: I.D
monika.kubicova@spojenaskola.sk
- PaedDr. Jana Kupcová, PhD.Učiteľka zástupca v triede: II.C
jana.kupcova@spojenaskola.sk
- Bc. Stanislav KušnírMajster odbornej výchovystanislav.kusnir@spojenaskola.sk
- Mgr. Matúš Alexander Lavríkškolský psychológmatus.lavrik@spojenaskola.sk
- Ing. Ľuboš LeščinskýUčiteľ
Triedny učiteľ: III.Dzástupca v triede: II.B
lubos.lescinsky@spojenaskola.sk
- Richard LukáčMajster odbornej výchovyrichard.lukac@spojenaskola.sk
- Mgr. Ivan ĽašMajster odbornej výchovyivan.las@spojenaskola.sk
- Mgr. Jaroslav MackoMajster odbornej výchovyjaroslav.macko@spojenaskola.sk
- Mgr. Lenka MackováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.Dzástupca v triede: III.D
lenka.mackova@spojenaskola.sk
- PaedDr. Blanka MatuchováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.Bzástupca v triede: III.A
blanka.matuchova@spojenaskola.sk
- PaedDr. Peter MatúsUčiteľ
Triedny učiteľ: III.Bzástupca v triede: IV.B
peter.matus@spojenaskola.sk
- Mgr. Peter MolčanMajster odbornej výchovypeter.molcan@spojenaskola.sk
- Mgr. Jakub NovotnýUčiteľ
Triedny učiteľ: II.Dzástupca v triede: IV.E
jakub.novotny@spojenaskola.sk
- Mgr. Erika PalášthyováUčiteľka erika.palasthyova@spojenaskola.sk
- Ing. Pavol PavlaninUčiteľpavol.pavlanin@spojenaskola.sk
- Mgr. Mária PavlíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.Bzástupca v triede: IV.C
maria.pavlikova@spojenaskola.sk
- PhDr. Richard PisarskýUčiteľ
Triedny učiteľ: II.Ezástupca v triede: I.F
richard.pisarsky@spojenaskola.sk
- Mgr. Miroslava PriščákováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.Cmiroslava.priscakova@spojenaskola.sk
- Mgr. Miroslava Priščákováškolská digitálna koordinátorkamiroslava.priscakova@spojenaskola.sk
- Mgr. Zuzana ProcházkováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.Dzástupca v triede: II.D
zuzana.prochazkova@spojenaskola.sk
- Bc. Tomáš RagančíkMajster odbornej výchovytomas.ragancik@spojenaskola.sk
- Bc. Juraj SičákMajster odbornej výchovyjuraj.sicak@spojenaskola.sk
- Mgr. Zuzana SidorováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.Azástupca v triede: II.F
zuzana.sidorova@spojenaskola.sk
- Mgr. Jakub SmolkoMajster odbornej výchovyjakub.smolko@spojenaskola.sk
- Mgr. Ing. Oto SokolovskýMajster odbornej výchovyoto.sokolovsky@spojenaskola.sk
- Mgr. Martin SopkoUčiteľ
Triedny učiteľ: III.E, III.Ezástupca v triede: II.A
martin.sopko@spojenaskola.sk
- Mgr. Kvetoslava SopkováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.F, II.Fzástupca v triede: III.E
kvetoslava.sopkova@spojenaskola.sk
- Mgr. Mária ŠajgalíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.E, IV.Ezástupca v triede: III.B
maria.sajgalikova@spojenaskola.sk
- Richard Šebeš OndušMajster odbornej výchovyrichard.sebes.ondus@spojenaskola.sk
- Mgr. Slávka VaníkováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.C, IV.C, IV.Czástupca v triede: IV.D
slavka.vanikova@spojenaskola.sk
- Ing. Eva Vitikáč Batešková, PhD.Učiteľka
Triedna učiteľka: II.Azástupca v triede: I.A
eva.vitikac.bateskova@spojenaskola.sk
- Mgr. Anna Zlatohlavášpeciálna pedagogičkaanna.zlatohlava@spojenaskola.sk