• Absolventi školy

• Bc. Kamil KOCIAN

• roky štúdia na našej škole: 2003 - 2008

študijný odbor: 2675 4 elektrotechnika

Aké je Vaše súčasné profesionálne pôsobenie?

Inšpektor elektrických zariadení na Technickej Inšpekcii a.s.

Predseda regionálnej odbočky Slovenského elektrotechnického zväzu SEZ-KES

Člen národnej technickej komisie TK 43 – Elektroenergetika na ÚNMS

Ako si spomínate na štúdium na našej škole, respektíve aká je Vaša osobná skúsenosť?

Spomienky ako také sú vždy zväčša milé a úsmevné, tak je to aj v prípade môjho štúdia a spomienok s ním súvisiacich napriek tomu, že ako žiaksom nechcel „robiť s elektrinou“.

Čo by ste odporučili budúcim absolventom a súčasným žiakom našej školy?

Aby našli po škole prácu, ktorá ich baví a aby vnímali pedagógov ako tých, ktorí im chcú ukázať smer možných pracovných príležitosti a sebarealizácie.

Aký najväčší úspech ste zatiaľ vo svojej práci dosiahli?

Ešte žiaden, na svojich pracovných úspechoch zatiaľ pracujem.