Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, 080 05 Prešov

Prihlásenie
  • Krásne prázdniny

Vedenie Spojenej školy praje všetkým zamestnancom i žiakom pekné prázdniny, veľa oddychu, pohody a sladkého ničnerobenia.

• Najúspešnejšia škola

Dňa 22.06.2018 sa žiaci našej školy zúčastnili športovej súťaže žiakov stredných škôl pod názvom Beh olympijského dňa.

Dievčatá absolvovali beh na 1 500 m, chlapci súťažili v behu na 3 000 m.

Dosiahli sme vynikajúce výsledky v oboch kategóriách. Kategóriu mladšie dorastenky ovládla Stela Semanová, na 3. mieste skončila Laura Žemberyová. V kategórii staršie dorastenky vyhrala Diana Fortunová. Beh chlapcov na 3 000 m vyhral Samuel Gladiš, 2.miesto obsadil Jonatan Juhaščin.

V celkovom hodnotení olympijského behu sme sa stali najúspešnejšou školou.

Všetkým reprezentantom našej školy patrí veľké poďakovanie za vzornú reprezentáciu.

• Poďakovanie primátorky mesta

Primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová vyjadrila poďakovanie žiakom za aktívnu účasť na festivale priateľstva a dobrovoľníckej pomoci Milujem svoje mesto 2018.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy tým žiakom, ktorí sa tejto akcie zúčastnili.

• 1. miesto

15. 6. 2018 sa naši žiaci zúčastnili športovej súťaže žiakov stredných škôl v netradičných disciplínach s názvom Pentapolitana, čo bolo združenie piatich najvýznamnejších hornouhorských slobodných kráľovských miest Košice, Levoča, Bardejov, Prešov a Sabinov. V celkovom hodnotení družstiev dievčat sme získali 1. miesto.

Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• DEŇ ZEME
  • Máme 2. miesto!

Na krajských Majstrovstvách stredných škôl vo florbale naši chlapci opäť ukázali veľké športové srdce. Prebojovali sa až do finále, v ktorom podľahli 2:0 a obsadili tak konečné 2. miesto. Gratulujeme a želáme ešte veľa športových úspechov!

• Zapojte sa do súťaže!
  • Mgr. Juraj BEŇAČKA na návšteve u prezidenta

Prezident Andrej Kiska 7. 11. 2017 prijal semifinalistov ankety o najobľúbenejšieho učiteľa Zlatý Amos.

• Postúpili sme na Majstrovstvá kraja vo florbale

Dňa 27. 3. 2018 sa žiaci našej školy zúčastnili Majstrovstiev okresu vo florbale. Po vynikajúcich výkonoch sme suverénne postúpili na Majstrovstvá kraja, ktoré budú 12. 4. 2018 opäť na našej škole. Príďte nás všetci povzbudiť, budeme to potrebovať.

• Nebude to také ľahké, ...

Čas temnôt, náreku úbohých študentských duší končí. Začína sa tvrdá práca!

Tak teda veľa šťastia, nervov, drahí maturanti!

• Opäť sme darovali krv

Opäť sme sa zapojili do celoslovenskej kampane Valentínska kvapka krvi, ktorá vyzýva najmä mladých ľudí, aby darovali krv a boli tak nielen na Valentína o kvapku lepší.

Všetkým darcom patrí veľké ďakujeme!!!

• Výsledky volieb do Rady školy

V dňoch 11. 1.  a 18. 1. 2018 sa uskutočnili voľby členov do Rady školy. Členmi Rady školy sa stali:

kategória rodičia: Marta Bugošová, Katarína Lehotská, Vladimír Macej

kategória pedagogickí zamestnanci školy: Jaroslav Knap, PaedDr. Magdaléna Semanová

kategória ostatní zamestnanci školy: Mgr. Erika Palášthyová

kategória žiaci: Martin Bugoš

Všetkým rodičom, ktorí sa zúčastnili volieb, ďakujeme.

• Hokejový slovenský unikát. V Prešove vznikol projekt stredoškolskej hokejovej akadémie!
  • Voľby členov do Rady školy
  • Vianočný turnaj vo florbale

Dňa 21.12.2017 sa uskutočnil na našej škole vianočný turnaj o putovný pohár riaditela školy vo florbale. Súťaže sa zúčastnilo 14 tried zo všetkých ročníkov. Po pekných výkonoch nakoniec zvíťazili chlapci zo 4. D triedy, na 2. mieste sa umiestnila 2. F trieda a na 3. mieste skončila 2.A trieda. Srdečne blahoželáme!

• Na pôde PSK Arény a Spojenej školy, Ľ. Podjavorinskej v Prešove vznikne 1. stredoškolská hokejová akadémia ​​​​​​​
  • Rekvalifikačné kurzy PROGRAMOVANIE OBRÁBACÍCH CNC STROJOV

Spojená škola organizuje rekvalifikačné kurzy vzdelávania dospelých PROGRAMOVANIE OBRÁBACÍCH CNC STROJOV. Požadované vzdelanie: minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore alebo príbuznom odbore, príp. vysokoškolské vzdelanie technického smeru

Základná cena kurzu pre samoplatiteľa je 650 €.

• 2 %

Milí rodičia a priatelia školy!

Obraciame sa na Vás s prosbou prispieť 2% z Vašich daní na zlepšenie kvality vyučovania Vašich detí.

Poukázané finančné príspevky použijeme na nákup školských pomôcok, príspevky na kultúrne a športové aktivity žiakov.

Všetkým, ktorí sa rozhodnete podporiť naše občianske združenie, vopred ďakujeme.

Tlačivo na stiahnutie: vyhlasenie_-_2_.pdf

• Juraj BEŇAČKA - AMOS SYMPAŤÁK

Náš kolega JURAJ BEŇAČKA sa môže od 8. mája hrdiť titulom AMOS SYMPAŤÁK,  ktorý získal v rámci celoslovenskej súťaže o najobľúbenejšieho učiteľa na Slovensku Zlatý Amos

Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. yes

• Študenti do Európy

Na pôde našej školy sa konala beseda so štátnym tajomníkom Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Petrom Krajňákom. Podujatie bolo vyvrcholením aktivít realizovaných v rámci projektu Som zodpovedný euroobčan, ktorým sa naša škola zapája do súťaže Euroscola 2018.