• Pedagogický zbor

        • Mgr. Ján Holub
        • Mgr. Ján HolubRiaditeľ
          riaditel@spojenaskola.sk
        • Mgr. Iveta Šebová
        • Mgr. Iveta ŠebováŠtatutárna zástupkyňa riaditeľa
          zastupca@spojenaskola.sk
        • Ing. Mária Angelovičová
        • Ing. Mária AngelovičováZástupkyňa riaditeľa pre odborné predmety
          maria.angelovicova@spojenaskola.sk
        • Ing. Ladislav Mišík, PhD.
        • Ing. Ladislav Mišík, PhD.Zástupca riaditeľa pre praktické vyučovanie
          ladislav.misik@spojenaskola.sk
        • Mgr. Mária Babejová
        • Mgr. Mária BabejováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.E, I.E
          zástupca v triede: I.B
          maria.babejova@spojenaskola.sk
        •  Ján Bakaľar
        • Ján BakaľarMajster odbornej výchovy
          jan.bakalar@spojenaskola.sk
        • Ing. Ivan Baran
        • Ing. Ivan BaranUčiteľ
          zástupca v triede: I.F
          ivan.baran@spojenaskola.sk
        • Mgr. Juraj Beňačka
        • Mgr. Juraj BeňačkaUčiteľ
          Triedny učiteľ: III.E, III.E
          zástupca v triede: II.E
          juraj.benacka@spojenaskola.sk
        • Ing. Ján Čelovský
        • Ing. Ján ČelovskýMajster odbornej výchovy
          jan.celovsky@spojenaskola.sk
        • Ing. Jozef Černický
        • Ing. Jozef ČernickýMajster odbornej výchovy
          jozef.cernicky@spojenaskola.sk
        • RNDr. Magdaléna Gajdošová
        • RNDr. Magdaléna GajdošováUčiteľka
          magdalena.gajdosova@spojenaskola.sk
        • Bc. Anton Garbár
        • Bc. Anton GarbárMajster odbornej výchovy
          anton.garbar@spojenaskola.sk
        • Ing. Ivan Geci
        • Ing. Ivan GeciUčiteľ
          Triedny učiteľ: II.F
          zástupca v triede: IV.D
          ivan.geci@spojenaskola.sk
        •  Samuel Greš
        • Samuel GrešMajster odbornej výchovy
          samuel.gres@spojenaskola.sk
        • Mgr. Pavol Horský
        • Mgr. Pavol HorskýMajster odbornej výchovy
          pavol.horsky@spojenaskola.sk
        • Ing. Michal Hudák
        • Ing. Michal HudákUčiteľ
          Triedny učiteľ: I.F
          zástupca v triede: III.F
          michal.hudak@spojenaskola.sk
        • Ing. Ľubomír Karaffa, PhD.
        • Ing. Ľubomír Karaffa, PhD.Majster odbornej výchovy
          lubomir.karaffa@spojenaskola.sk
        • Mgr. Ľubomíra Kmecová
        • Mgr. Ľubomíra KmecováUčiteľka
          lubomira.kmecova@spojenaskola.sk
        • Bc. Jaroslav Knap
        • Bc. Jaroslav KnapMajster odbornej výchovy
          jaroslav.knap@spojenaskola.sk
        •  Marián Kočan
        • Marián KočanMajster odbornej výchovy
          marian.kocan@spojenaskola.sk
        • Bc. František Koháni
        • Bc. František KohániMajster odbornej výchovy
          frantisek.kohani@spojenaskola.sk
        • Mgr. Marta Krivdová
        • Mgr. Marta KrivdováUčiteľka
          krmarta@gmail.com
        • Ing. Monika Kubicová
        • Ing. Monika KubicováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.B
          zástupca v triede: II.B
          monika.kubicova@spojenaskola.sk
        • PaedDr. Jana Kupcová, PhD.
        • PaedDr. Jana Kupcová, PhD.Učiteľka
          Triedna učiteľka: III.F
          zástupca v triede: I.E
          jana.kupcova@spojenaskola.sk
        • Bc. Stanislav Kušnír
        • Bc. Stanislav KušnírMajster odbornej výchovy
          stanislav.kusnir@spojenaskola.sk
        • Ing. Mário Lacko, Ing. Paed. IGIP
        • Ing. Mário Lacko, Ing. Paed. IGIPMajster odbornej výchovy
          mario.lacko@spojenaskola.sk
        • Mgr. Matúš Alexander Lavrík
        • Mgr. Matúš Alexander Lavríkškolský psychológ
          matus.lavrik@spojenaskola.sk
        • Ing. Ľuboš Leščinský
        • Ing. Ľuboš LeščinskýUčiteľ
          lubos.lescinsky@spojenaskola.sk
        • Mgr. Božena Lorincová
        • Mgr. Božena Lorincovázástupca riaditeĺa školy pre technicko-ekonomické činnosti a správu majetku
          bozena.lorincova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Ivan Ľaš
        • Mgr. Ivan ĽašMajster odbornej výchovy
          ivan.las@spojenaskola.sk
        • Mgr. Jaroslav Macko
        • Mgr. Jaroslav MackoMajster odbornej výchovy
          jaroslav.macko@spojenaskola.sk
        • Mgr. Lenka Macková
        • Mgr. Lenka MackováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.D
          zástupca v triede: II.D
          lenka.mackova@spojenaskola.sk
        • PaedDr. Blanka Matuchová
        • PaedDr. Blanka MatuchováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.C, II.C, II.C
          zástupca v triede: IV.C
          blanka.matuchova@spojenaskola.sk
        • PaedDr. Peter Matús
        • PaedDr. Peter MatúsUčiteľ
          Triedny učiteľ: IV.G
          zástupca v triede: IV.F
          peter.matus@spojenaskola.sk
        • PaedDr. Jana Nemcová
        • PaedDr. Jana NemcováUčiteľka
          jana.nemcova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Jakub Novotný
        • Mgr. Jakub NovotnýUčiteľ
          jakub.novotny@spojenaskola.sk
        • Ing. Mikuláš Oravec
        • Ing. Mikuláš OravecUčiteľ
          Triedny učiteľ: III.B
          zástupca v triede: III.D
          mikulas.oravec@spojenaskola.sk
        • Mgr. Erika Palášthyová
        • Mgr. Erika PalášthyováUčiteľka
          erika.palasthyova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Mária Pavlíková
        • Mgr. Mária PavlíkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.D
          zástupca v triede: I.C
          maria.pavlikova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Anna Petrigáčová
        • Mgr. Anna Petrigáčovášpeciálna pedagogička
          anna.petrigacova@spojenaskola.sk
        • PhDr. Richard Pisarský
        • PhDr. Richard PisarskýUčiteľ
          zástupca v triede: II.F
          richard.pisarsky@spojenaskola.sk
        • Mgr. Miroslava Priščáková
        • Mgr. Miroslava PriščákováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.F
          zástupca v triede: III.C
          miroslava.priscakova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Zuzana Procházková
        • Mgr. Zuzana ProcházkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.D
          zástupca v triede: IV.E
          zuzana.prochazkova@spojenaskola.sk
        •  Tomáš Ragančík
        • Tomáš RagančíkMajster odbornej výchovy
          tomas.ragancik@spojenaskola.sk
        • Ing. Adela Riňaková
        • Ing. Adela RiňakováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.E, IV.E
          adela.rinakova@spojenaskola.sk
        • Ing. Robert Roman
        • Ing. Robert RomanMajster odbornej výchovy
          robert.roman@spojenaskola.sk
        • Ing. Katarína Sániková
        • Ing. Katarína SánikováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.B
          zástupca v triede: IV.B
          katarina.sanikova@spojenaskola.sk
        • PaedDr. Magdaléna Semanová
        • PaedDr. Magdaléna SemanováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.D
          zástupca v triede: III.E
          magdalena.semanova@spojenaskola.sk
        • Bc. Juraj Sičák
        • Bc. Juraj SičákMajster odbornej výchovy
          juraj.sicak@spojenaskola.sk
        • Mgr. Zuzana Sidorová
        • Mgr. Zuzana SidorováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.B
          zástupca v triede: III.A
          zuzana.sidorova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Jakub Smolko
        • Mgr. Jakub SmolkoMajster odbornej výchovy
          jakub.smolko@spojenaskola.sk
        • Mgr. Oto Sokolovský
        • Mgr. Oto SokolovskýMajster odbornej výchovy
          oto.sokolovsky@spojenaskola.sk
        • Mgr. Martin Sopko
        • Mgr. Martin SopkoTréner
          martin.sopko@spojenaskola.sk
        • Mgr. Mária Šajgalíková
        • Mgr. Mária ŠajgalíkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.C, IV.C, IV.C
          zástupca v triede: III.B
          maria.sajgalikova@spojenaskola.sk
        • Ing. Daniela Škovranová
        • Ing. Daniela ŠkovranováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.C, III.C, III.C
          zástupca v triede: II.C
          daniela.skovranova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Zuzana Šoltisová
        • Mgr. Zuzana ŠoltisováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.E
          zástupca v triede: I.D
          zuzana.soltisova@spojenaskola.sk
        • Mgr. Matúš Švorc
        • Mgr. Matúš ŠvorcMajster odbornej výchovy
          matus.svorc@spojenaskola.sk
        • Mgr. Slávka Vaníková
        • Mgr. Slávka VaníkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.C, I.C, I.C
          zástupca v triede: IV.G
          slavka.vanikova@spojenaskola.sk