• Pedagogický zbor

        • Ing. Mária Angelovičová
        • Ing. Mária AngelovičováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.B
          maria.angelovicova1@gmail.com
          zástupca v triede: 2.F
        • Mgr. Mária Babejová
        • Mgr. Mária BabejováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.E, IV.E
          babejka@centrum.sk
          zástupca v triede: 2.A
        •  Ján Bakalár
        • Ján BakalárMajster odbornej výchovy
        • Ing. Ivan Baran
        • Ing. Ivan BaranPoverený vedením školy
          ivob@spojenaskola.sk
        • Mgr. Juraj Beňačka
        • Mgr. Juraj BeňačkaUčiteľ
          Triedny učiteľ: II.E, II.E
          jurajbenacka@gmail.com
          zástupca v triede: 4.E
        • Ing. Ján Čelovský
        • Ing. Ján ČelovskýMajster odbornej výchovy
          yanny.celovsky@gmail.com
        • Ing. Jozef Černický
        • Ing. Jozef ČernickýMajster odbornej výchovy
          jcjc@pobox.sk
        • RNDr. Lenka Demková, PhD.
        • RNDr. Lenka Demková, PhD.Učiteľka
        • Bc. Anton Garbár
        • Bc. Anton GarbárMajster odbornej výchovy
          anton.garbar@gmail.com
        • Ing. Ivan Geci
        • Ing. Ivan GeciUčiteľ
          Triedny učiteľ: I.F
          ivan.geci@gmail.com
        •  Samuel Greš
        • Samuel GrešMajster odbornej výchovy
        • Mgr. Rudolf Homza
        • Mgr. Rudolf HomzaTréner
          rudohomza22@gmail.com
        • Ing. Michal Hudák
        • Ing. Michal HudákUčiteľ
          mi.hudak@azet.sk
          zástupca v triede: 1.D
        • Mgr. Milota Kallová
        • Mgr. Milota KallováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.D
          milota.kallova@gmail.com
          zástupca v triede: 2.C
        • Ing. Ľubomír Karaffa, PhD.
        • Ing. Ľubomír Karaffa, PhD.Majster odbornej výchovy
          lubo.centrum.sk@centrum.sk
        • Mgr. Ľubomíra Kmecová
        • Mgr. Ľubomíra KmecováUčiteľka
          lubka.kmecova67@gmail.com
        •  Jaroslav Knap
        • Jaroslav KnapMajster odbornej výchovy
          jaro23knap@gmail.com
        •  Marián Kočan
        • Marián KočanMajster odbornej výchovy
        • Bc. František Koháni
        • Bc. František KohániMajster odbornej výchovy
          frantisek.kohani@gmail.com
        • PaedDr. Peter Krajč
        • PaedDr. Peter KrajčUčiteľ
          Triedny učiteľ: III.E, III.E
          krajc.pe@gmail.com
          zástupca v triede: 1.E
        • Mgr. Štefan Kubánek
        • Mgr. Štefan KubánekMajster odbornej výchovy
          stefankpo@centrum.sk
        • Ing. Monika Kubicová
        • Ing. Monika KubicováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.B
          monikubi2016@gmail.com
          zástupca v triede: 1.B
        • PaedDr. Jana Kupcová, PhD.
        • PaedDr. Jana Kupcová, PhD.Učiteľka
          Triedna učiteľka: II.F
          jakup147@gmail.com
          zástupca v triede: 4.B
        • Mgr. Martin Kupčík
        • Mgr. Martin KupčíkUčiteľ
          kupcik.mar@gmail.com
        • Bc. Stanislav Kušnír
        • Bc. Stanislav KušnírMajster odbornej výchovy
          kstan@pobox.sk
        • Mgr. Amália Labayová
        • Mgr. Amália LabayováUčiteľka
          amalialabayova@gmail.com
          zástupca v triede: 1.F
        • Ing. Mário Lacko, Ing. Paed. IGIP
        • Ing. Mário Lacko, Ing. Paed. IGIPHlavný majster odbornej výchovy
          lacko@spojenaskola.sk
        • Mgr. Ivan Ľaš
        • Mgr. Ivan ĽašMajster odbornej výchovy
          ivan.las@centrum.sk
        • Mgr. Božena Lorincová
        • Mgr. Božena LorincováUčiteľka
          ekonom@spojenaskola.sk
        • Mgr. Jaroslav Macko
        • Mgr. Jaroslav MackoMajster odbornej výchovy
        • Mgr. Lenka Macková
        • Mgr. Lenka MackováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.D
          mackovalenka1@gmail.com
          zástupca v triede: 3.D
        • PaedDr. Blanka Matuchová
        • PaedDr. Blanka MatuchováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.C, I.C, I.C
          blanche.m@centrum.sk
          zástupca v triede: 3.C
        • PaedDr. Peter Matús
        • PaedDr. Peter MatúsUčiteľ
          Triedny učiteľ: III.G
          matuspeter@yahoo.com
          zástupca v triede: 2.E
        • Ing. Ladislav Mišík, PhD.
        • Ing. Ladislav Mišík, PhD.Učiteľ
          Triedny učiteľ: I.E
          ladislav.misik@gmail.com
          zástupca v triede: 3.E
        • Ing. Mikuláš Oravec
        • Ing. Mikuláš OravecUčiteľ
          Triedny učiteľ: IV.D
          mior.oravec@gmail.com
          zástupca v triede: 3.B
        • Mgr. Erika Palášthyová
        • Mgr. Erika PalášthyováUčiteľka
          e.palasthyova@gmail.com
        • PhDr. Richard Pisarský
        • PhDr. Richard PisarskýUčiteľ
          pisarsky@gmail.com
          zástupca v triede: 3.F
        • Mgr. Miroslava Priščáková
        • Mgr. Miroslava PriščákováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.F
          mirkapriscak@gmail.com
          zástupca v triede: 4.F
        • Ing. Adela Riňaková
        • Ing. Adela RiňakováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.C
          adela@rinak.sk
        • Ing. Robert Roman
        • Ing. Robert RomanMajster odbornej výchovy
        • Ing. Katarína Sániková
        • Ing. Katarína SánikováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.B
          katkasom@gmail.com
          zástupca v triede: 2.B
        • PaedDr. Magdaléna Semanová
        • PaedDr. Magdaléna SemanováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.D
          dada.semanova@centrum.sk
          zástupca v triede: 3.G
        • Bc. Juraj Sičák
        • Bc. Juraj SičákMajster odbornej výchovy
          juraj.sicak@gmail.com
        • Mgr. Zuzana Sidorová
        • Mgr. Zuzana SidorováUčiteľka
          Triedna učiteľka: I.B
          sidorova11@gmail.com
        • Mgr. Jakub Smolko
        • Mgr. Jakub SmolkoMajster odbornej výchovy
          smolko.jakub1@gmail.com
        • Mgr. Oto Sokolovský
        • Mgr. Oto SokolovskýMajster odbornej výchovy
          otosokolovsky@gmail.com
        • Mgr. Martin Sopko
        • Mgr. Martin SopkoUčiteľ
          Triedny učiteľ: II.A
          msopko@centrum.sk
          zástupca v triede: 4.A
        • Mgr. Martin Sopko
        • Mgr. Martin SopkoTréner
          msopko@centrum.sk
        • Mgr. Mária Šajgalíková
        • Mgr. Mária ŠajgalíkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: III.C, III.C, III.C
          sajgalik@centrum.sk
          zástupca v triede: 4.C
        • Mgr. Iveta Šebová
        • Mgr. Iveta ŠebováŠtatutárna zástupkyňa riaditeľa
          zastupca@spojenaskola.sk
        • Ing. Daniela Škovranová
        • Ing. Daniela ŠkovranováUčiteľka
          Triedna učiteľka: II.C, II.C, II.C
          daniela@skovran.eu
          zástupca v triede: 1.C
        • Mgr. Zuzana Šoltisová
        • Mgr. Zuzana ŠoltisováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.A
          vychovnyporadcaspojenask@gmail.com
          zástupca v triede: 2.D
        • Mgr. Slávka Vaníková
        • Mgr. Slávka VaníkováUčiteľka
          Triedna učiteľka: IV.F, IV.F
          vani@orangemail.sk
          zástupca v triede: 4.D
        • RNDr. Magdaléna Gajdošová
        • RNDr. Magdaléna GajdošováUčiteľka
        • RNDr. Daniela Gruľová, PhD.
        • RNDr. Daniela Gruľová, PhD.Učiteľka
          dgrulova@gmail.com
        • Mgr. Pavol Horský
        • Mgr. Pavol HorskýMajster odbornej výchovy
          horsky.pavol@gmail.com
        • Ing. Miroslav Papcun
        • Ing. Miroslav PapcunMajster odbornej výchovy
          papcun.miroslav@gmail.com
        • Mgr. Mária Ujhelyiová
        • Mgr. Mária UjhelyiováUčiteľka
          maria.ujhelyiova22@gmail.com